Medewerkers

Zo'n 100 getalenteerde en betrokken medewerkers werken met Visie en Creativiteit aan de ontwikkeling van onze Neuron productenrange, ontwikkelen maatwerkoplossingen, werken voor of bij een van de ruim 200 klanten aan interessante projecten. 

U kunt gerust rechtstreeks contact met ons opnemen wanneer u informatie wenst te ontvangen of vragen heeft over producten of diensten. Bel, mail of link met ons!

Kees Radstaak

Directeur

E info@vicrea.nl

Jurre Laven

Managing Director I&I

E info@vicrea.nl

Daniël de Klerk

Managing Director Geo Competence Center

E info@vicrea.nl

Gert van den Berg

Business Development Manager FME

E info@vicrea.nl

Erik van Hilten

Salesmanager

E info@vicrea.nl

Marco Jung

Projectmanager

E info@vicrea.nl

Suzanne van Tuijl

Marketing Manager

E info@vicrea.nl

Wim van de Brug

Kwaliteitsmanager

E info@vicrea.nl

Sabine Hagenaars

Office Manager

E s.hagenaars@vicrea.nl

Sharon van Pluuren

Medewerker commerciële binnendienst

E academy@vicrea.nl

Joost Noordermeer

Teammanager Support

David Bakker

Productmanager

T 06 - 150 31 508
E d.bakker@vicrea.nl

Lisette van Leijenhorst

Implementatieconsultant

Shannon van Pelt

Support engineer

Daan Westerweel

Product Specialist

E info@vicrea.nl

Bert Straver

Manager Vicrea Academy

E academy@vicrea.nl

Brenda Sjollema

Medewerker Finance & Control

E info@vicrea.nl

Annemieke ter Horst

Medewerker Finance & Control

E info@vicrea.nl

Marco Baars

Productmanager

E info@vicrea.nl

Rabindra Bajracharya

Implementatie Consultant

E info@vicrea.nl

Ian Dillisse

Implementatieconsultant

E info@vicrea.nl

Krien Guijt

Technisch Consultant

E info@vicrea.nl

Henk Haveman

Sr. Software Engineer

E info@vicrea.nl

Frank Post

Projectmanager

E info@vicrea.nl

Kim van Winden

Software engineer

E info@vicrea.nl

Alexander Wezenberg

Software engineer

E info@vicrea.nl

Henk van der Werf

Informatieanalist

E info@vicrea.nl

Eppo Wagenmakers

Implementatieconsultant

E info@vicrea.nl

Jurriaan Venneman

Testmanager

E info@vicrea.nl

Arno van Anrooij

Implementatieconsultant

E info@vicrea.nl

Ruud den Blanken

Implementatieconsultant

E info@vicrea.nl

Jan Peter van Dijk

Technisch Applicatiebeheerder

E info@vicrea.nl

Valentijn Makkenze

Software Engineer

E info@vicrea.nl

Helmoet de Zwijger

Software Engineer

E info@vicrea.nl

Edo Hussl

Software Engineer

E info@vicrea.nl

Roderick Duinker

Product specialist

T 06 - 579 33 194
E info@vicrea.nl

Seth van der Ruyt

Technisch Consultant

E info@vicrea.nl

Mitra Shariati

Consultant

Maarten Vlasveld

Sales manager

Joey Slingerland

Projectmanager

Pim Luremans

Informatieanalist

E info@vicrea.nl

Gert de Haan

Technisch Applicatiebeheerder

Wouter van Helden

Projectmanager

Amar Amlani

Consultant

Lennard Kerver

Implementatieconsultant

T 06-46288291
E l.kerver@vicrea.nl

Mehmet Ceylan

Support Engineer

Peter Cranenbroek

Software Engineer

Dudok van Dalen

Businessdevelopmentmanager

Henk Simmelink

Software Engineer

E h.simmelink@vicrea.nl

Joffrey Mandersloot

Software engineer

Wilko Stalknecht

Technisch Consultant

E w.stalknecht@vicrea.nl

Thomas Merkus

Informatieanalist

Eline Huijzendveld

HR Manager

Erwin Telgen

Implementatieconsultant

Remco Veenstra

Software Engineer

E r.veenstra@vicrea.nl

Sander de Vree

Software engineer

Zia Zafari

Implementatie Consultant

Ruud Roskam

Implementatieconsultant

E r.roskam@vicrea.nl

Gungor Ärslan

Salesmanager

E g.arslan@vicrea.nl

Rudi Zwezerijnen

Medewerker Systeem en Netwerkbeheer

T +31 0650420687
E R.Zwezerijnen@vicrea.nl

Marieke Engel

Medewerker planning en commerciële binnendienst

E m.engel@vicrea.nl

Remco Plaisier

Software engineer

Lars Ootes

Software Engineer

E l.ootes@vicrea.nl